DYŻUR LETNI- SIERPIEŃ 2023
INFORMACJA DOTYCZACA DYŻURU LETNIEGO 2022
  Szanowni Rodzice! Przedszkole Nr 9 pełni dyżur w miesiącu lipcu 2022r. Rodzice zainteresowani pobytem dziecka w przedszkolu w miesiącu w lipcu, proszeni są
o pobieranie dokumentacji. Wypełnione dokumenty należy składać u nauczycieli
w poszczególnych grupach do 10.06.22r. (dla dzieci z Przedszkola Nr 9). Rodzice    zainteresowani pobytem dziecka w przedszkolu w miesiącu sierpniu, proszeni są
o zapoznanie się z wykazem przedszkoli pracujących w miesiącu sierpniu na   terenie   miasta Gniezna. Po wybraniu przedszkola, proszeni są o kontakt z     wybranym   przedszkolem w celu załatwienia wszelkich formalności w terminie do   10.06.2022r.   Rodzice dzieci spoza Przedszkola Nr 9, którzy zapisują dzieci na   dyżur letni do   Przedszkola Nr 9 na miesiąc lipiec, zobowiązani są pobrać   dokumenty – dyżur letni   2022 dla dzieci  spoza Przedszkola Nr 9. Wypełnione   dokumenty należy dostarczyć   do 10.06.22r do Przedszkola Nr 9.

pismo rodziców- karta dużej rodziny

odbior dziecka- RODO 2020 (5)

KARTA INFORMACJI O DZIECKU