Zajęcia Freblowskie w grupie ” Misiaków” to wspaniała, codzienna przygoda z wykorzystaniem darów Froebla 🙂

„Sarenki” wykorzystują freblowski teatrzyk cieni podczas zabaw!

Grupa „Sarenki” zaczyna pracę metodą Froebla

W nowym roku szkolnym grupa „ Jeżyki” rozpoczęły swoją przygodę z darami Froebla.  Dzieci  z dużym zaciekawieniem poznają kolejne dary i odkrywają ich sekrety. Super zabawa !

Misie wywołują wiosnę:) pomagają im w tym dary Froebla- z nich powstają piękne kwiaty, oraz z wielkim zaangażowaniem pracują w grupach:)

Święto Misia obchodzimy, więc dla niego prezenty robimy.

„Jeżyki” już zaznajomiły się z wszystkimi darami, teraz bawią się nimi doskonale i na nudę nie narzekają wcale.😊

Wiewióreczki kontynuują przygodę z darami Froebla. My już znamy wszystkie dary i się nimi zachwycamy, obrazki z nich układamy i nowe właściwości odkrywamy.

Dawno nas tutaj nie było, ale przez cały czas dzielnie pracowaliśmy, poznawaliśmy nowe dary i świetnie się bawiliśmy 🙂

„Sześcian, kula, walec jest nam tu wspaniale. 1,2,3 ja i Ty”

Wiewiórki poznają bryły geometryczne

Nowy rok- nowy Frebel