Wycieczka do Stolicy Experymentu

28 kwietnia 2024
Jesteśmy podekscytowani, aby podzielić się z Państwem wyjątkowym wydarzeniem, które miało miejsce w naszym przedszkolu. W dniu 26 kwietnia grupa Wiewiórki miała okazję uczestniczyć w niezwykłej wycieczce do Stolicy Experymentu w Gnieźnie! Podczas tej niezwykłej przygody dzieci miały możliwość zgłębienia tajników nauki poprzez zajęcia z programowania oraz kodowania. Dzięki interaktywnym warsztatom dzieci rozwijały swoje umiejętności logicznego myślenia, kreatywności oraz rozwiązywania problemów. Była to dla naszych małych odkrywców inspirująca podróż po świecie nauki, podczas której mogli eksperymentować, zadawać pytania i wcielać się w role małych naukowców. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Stolicy Experymentu za możliwość uczestnictwa w tych fascynujących zajęciach oraz za cenne doświadczenie, jakie dostarczyły naszym dzieciom. Dziękujemy również wszystkim Rodzicom i Opiekunom, którzy wsparli naszą inicjatywę i uczynili tę wycieczkę możliwą.