Wycieczka do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 im. J. Kusocińskiego w Gnieźnie

18 kwietnia 2024
W dniu 16 kwietnia nasza grupa miała przyjemność uczestniczyć w fascynującej wycieczce do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 im. J. Kusocińskiego w Gnieźnie. To niezwykłe wydarzenie miało na celu prezentację różnych zawodów oraz umożliwienie dzieciom bezpośredniego kontaktu z praktyką.Dzieci miały okazję zgłębić tajniki różnych dziedzin zawodowych podczas preorientacji zawodowej, której głównym celem było zainspirowanie ich do odkrywania pasji i zainteresowań w kontekście przyszłej ścieżki zawodowej. Podczas wycieczki uczestnicy mieli okazję spotkać się z wyjątkowymi specjalistami, którzy dzielili się swoimi doświadczeniami i wiedzą na temat swoich zawodów. Nasi uczniowie mogli nie tylko poznać różne zawody, ale także wykonać praktyczne zadania związane z nimi. To niezwykłe doświadczenie pozwoliło dzieciom na eksperymentowanie i odkrywanie własnych predyspozycji. Jesteśmy wdzięczni Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu nr 2 im. J. Kusocińskiego w Gnieźnie za serdeczne przyjęcie i możliwość uczestnictwa w tak inspirującym wydarzeniu. Dzięki wycieczce nasi uczniowie mogli poszerzyć swoją wiedzę i otworzyć się na nowe możliwości zawodowe.