Wigilijny czas

19 grudnia 2020
17.12 dobiegł końca czas oczekiwania na święta w naszym przedszkolu. Tego dnia odbyła się nasza pierwsza wspólna przedszkolna wigilia. Dzieci miały szansę po raz pierwszy złożyć sobie życzenia przy choince, wspólnie śpiewać kolędy, czy spożywać opłatek. Wspólnie zjedliśmy wigilijny obiad, był barszczyk i rybka. Po obiadku odwiedził nas ten wspaniały gość. Gwiazdor, który ze względu na warunki atmosferyczne w tym roku przybył na motorze. Dzieci były bardzo podekscytowane wizytą gościa, który przyniósł im ogromny worek prezentów. Tego dnia też odbył się konkurs na najpiękniejszy stół wigilijny. Była to doskonała okazja do przekazania dzieciom wiedzy na temat tradycji świąt Bożego Narodzenia. Serdecznie dziękujemy naszym niezastąpionym Rodzicom, którzy pomogli nam w przygotowaniu stołu wigilijnego oraz Radzie Rodziców za zorganizowanie paczek dla dzieci oraz niespodzianki w postaci Gwiazdora na motorze.