Wiewiórki na przedstawieniu

28 kwietnia 2024
Mamy ogromną przyjemność podzielić się z Państwem wspaniałym wydarzeniem, które miało miejsce w naszym przedszkolu. Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Świętego Wojciecha w Gnieźnie zaprosiły nas na niezwykłe przedstawienie teatralne, poświęcone postaci Patrona szkoły. To wyjątkowe wydarzenie było nie tylko okazją do kulturalnej edukacji, ale także doskonałą formą integrowania społeczności szkolnej i uczczenia dziedzictwa naszego miasta. Dzieci zaangażowane w przedstawienie przygotowały się do roli z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem, co zaowocowało niezwykle poruszającymi i profesjonalnymi występami. Bogata scenografia, kostiumy i muzyka stworzyły niepowtarzalną atmosferę, przenoszącą widzów w magiczny świat teatralny. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia i chcielibyśmy podziękować wszystkim uczniom, nauczycielom, rodzicom oraz wszystkim zaangażowanym w organizację spektaklu.