Wiewiórki i wyjątkowa wizyta

28 kwietnia 2024
Mamy ogromną przyjemność podzielić się z Państwem wyjątkowym wydarzeniem, które miało miejsce w naszej grupie w dniu 25 kwietnia. Gościliśmy w naszym przedszkolu Mamę Oskara Wieczorka, jednego z naszych wychowanków. To niezwykłe spotkanie było okazją do odkrywania fascynującej historii naszego rodzinnego miasta - Gniezna. Podczas wizyty Mama Oskara z ogromną pasją czytała opowiadanie o historii Gniezna, zabierając nasze dzieci w podróż przez wieki. Zbliżając się do korzeni naszego miasta, dzieci miały okazję poznać ciekawostki, legendy i ważne wydarzenia związane z jego historią. To nie tylko lekcja historii, ale także inspirująca podróż przez czas, która pozwoliła dzieciom lepiej zrozumieć znaczenie i piękno naszego miasta rodzinnego. Dziękujemy Mamie Oskara za niezapomniane spotkanie i za dzielenie się swoją wiedzą i pasją z nami. To wyjątkowe doświadczenie z pewnością na długo pozostanie w pamięci naszych dzieci, budując więź z naszym pięknym miastem Gnieznem. Dziękujemy również wszystkim Rodzicom i Opiekunom, którzy wsparli naszą inicjatywę i uczynili to spotkanie możliwym.