Olimpiada sportowa u Wiewiórek

2 marca 2024
Nasze małe, ale niezwykle żwawe Wiewiórki osiągnęły wielki sukces na tegorocznej Olimpiadzie Sportowej „Przedszkoliada" zorganizowanej przez Szkołę Podstawową Nr 2 im. Ks. Mjr Mateusza Zabłockiego w Gnieźnie! Z dumą ogłaszamy, że każde dziecko zostało uhonorowane złotym medalem, zajmując pierwsze miejsce w rywalizacji z trzynastoma przedszkolami! To niesamowite osiągnięcie dla naszej społeczności przedszkolnej, które wznosi naszą małą placówkę na szczyt sportowych laurów. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich wysiłek i determinację, oraz naszym niesamowitym trenerom za wsparcie i przygotowanie naszych Wiewiórek do tego wyjątkowego wydarzenia. Gratulacje dla naszych małych mistrzów sportu! Jesteśmy niezmiernie dumni z Waszych osiągnięć!