11 marca 2021

Jeszcze jest w ogródku zima puste grządki i rabatki. a nam przecież na Dzień Kobiet potrzebne są kwiatki.

Gdybym czerwone róże miał to naszej Pani dziś bym dał.  Bo się nasza Pani umie bawić z nami. Gdybym bzu bukiet dzisiaj miał Paniom kucharkom bez bym dał      lubią przedszkolaki, kuchenne przysmaki. Gdybym kaczeńce złote miał to pani woźnej dziś bym dał   pilnuje porządku, miło w każdym kątku. Jeszcze jest w ogródku zima puste grządki i rabatki                                           zrobiliśmy własnoręcznie wszystkie nasze kwiatki. Wszyscy chłopcy duzi, mali grzeczni tacy sobie  będą chętnie pomagali nie tylko w Dniu Kobiet. Również Panowie z grupy Wiewiórki stanęli na wysokości zadania i złożyli życzenia swoim koleżankom z grupy oraz wszystkim paniom pracującym w przedszkolu. Dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji święta.