W świecie jasełek

12 stycznia 2024
Mamy ogromną radość podzielić się z Wami wspaniałym doświadczeniem naszej grupy przedszkolnej, która w dniu 10 stycznia miała przyjemność gościć w Szkole Podstawowej nr 3 im. Świętego Wojciecha w Gnieźnie. Uczestniczyliśmy w przedstawieniu muzycznym - jasełkach, które przygotowali z sercem utalentowani uczniowie szkoły. Dla naszych przedszkolaków to był magiczny dzień, pełen uroku i świątecznej atmosfery. Dziękujemy szkole za ciepłe przyjęcie i możliwość uczestniczenia w tym wyjątkowym wydarzeniu. Wspólnie z uczniami, rodzicami i nauczycielami z Szkoły Podstawowej nr 3 mogliśmy jeszcze poświątecznie ponownie przypomnieć sobie co jest tak naprawdę najważniejsze podczas Świąt Bożego Narodzenia.