EKO… POKAZ MODY

26 kwietnia 2023

W naszym przedszkolu odbył się niezwykły  pokaz mody ekologicznej. Hania, Lenka, Witek i Kuba reprezentowali „Sówki”.  Dzieci ze wszystkich grup zaprezentowały bardzo pomysłowe stroje wykonane wraz z rodzicami z różnorodnych materiałów przeznaczonych do recyklingu: m. in. kartony, worki, folia spożywcza, gazety, butelki plastikowe, kartonowe. Przedszkolaki  doskonale sprawdziły się w rolach modeli i modelek, a także udowodniły, że moda i ekologia mogą iść w parze. Celem tego nietypowego pokazu było  podnoszenie świadomości ekologicznej, propagowanie idei czystego środowiska, zwrócenie uwagi na konieczność segregacji odpadów oraz możliwości tworzenia niesamowitych rzeczy z odpadów. Dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za zaprojektowanie, wykonanie i zaprezentowanie przepięknych, oryginalnych ekologicznych strojów.  Gratulujemy pomysłowości!