Realizacja podstawy programowej 25.03.-10.04.

25 marca 2020

Drodzy Rodzice dzieci 6 letnich!

W trosce o właściwy przebieg procesu edukacyjnego dzieci oraz w odpowiedzi na Państwa potrzeby i oczekiwania, rozpoczynamy zdalne nauczanie. Naszym głównym komunikatorem jest przedszkolna strona internetowa. Oczywiście wychowawcy grup jak zawsze otwarci są na pomoc i służą nią telefonicznie lub mailowo. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-13.00                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Naszym zadaniem jest ukierunkować działania tak, by w pełni realizowane były treści wynikające z Podstawy Programowej Wychowania Przedszkolnego. Kontynuując rozpoczęte już działania na naszym przedszkolnym profilu fb i na stronie interenetowej nauczyciele zamiesczać będą propozycje zadań, ćwiczeń, kart pracy. Zachęcamy do śledzenia na bieżąco proponowanych zajęć, które są szczegółowo zaplanowane wg harmonogramów oraz ustalonej siatki zajęć. Materiały do zajęć znajdziecie państwo w zakładce Dziecko- 6 latek.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Dziękujemy za dotychczasową współpracę w tym zakresie i fotorelacje z Waszych wspólnych działań i tych podejmowanych przez dzieci w Waszych domach. Zwracamy się również z prośbą, aby wypracowane przez dzieci materiały, karty pracy gromadzić w teczce, ponieważ po powrocie do przedszkola będą podstawą do wspólnego omawiania i analizowania działań podejmowanych przez dzieci. Serdecznie dziękujemy za współpracę w tym zakresie, za wyrozumiałość w tym szczególnym dla wszystkich czasie i mamy nadzieje do zobaczenia do Wielkanocy.