Ogólnopolski konkurs fotograficzny „Wiosną malowane”

19 czerwca 2022
Na przełomie maja i czerwca nasze przedszkole zorganizowało ogólnopolski konkurs fotograficzny "Wiosną malowane". Konkurs został objęty patronatem Prezydenta Miasta Gniezna Tomasza Budasza oraz ODN im. F. Froebla w Lublinie i był skierowany do grup przedszkolnych z placówek, w których praca odbywa się wg koncepcji Froebla.  Do konkursu zgłoszonych zostało 5 prac z 4 przedszkoli. Zadanie konkursowe polegało na stworzeniu zdjęcia, którego bohaterem były Dary Froebla na tle wiosennej przyrody. Wszystkie uczestniczące w konkursie grupy przedszkolne wykazały się talentem i niezwykłą kreatywnością, dlatego postanowiono przyznać im równorzędne nagrody ufundowane przez ODN im. F.Froebla, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie, PHUP Gniezno i Pana Dariusza Szeszyckiego oraz Hurtownię Jumbo.. Obecnie w przedszkolu podziwiać można wystawę prac konkursowych.