Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

20 września 2023
W dniu 20.09.2023 roku Przedszkole Nr 9 w Gnieźnie im. "Leśne Ludki" wzięło udział w obchodach Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka. Nie zabrakło wielu atrakcji z których dzieci chętnie korzystały m.in.: zamek dmuchany, wata cukrowa, przejażdżka bryczką, możliwość zrobienia zdjęć w traktorze czy w radiowozie policyjnym, rysowanie kredą i wiele innych. Na dziecięcych buziach gościły uśmiechy, a w głowach Leśnych Ludków z pewnością pozostały miłe wspomnienia!   Szczególne podziękowania za zaangażowanie w zorganizowanie tego wspaniałego dnia płyną ze strony Dyrekcji Przedszkola Nr 9 w Gnieźnie, dzieci oraz całej społeczności dla: wspaniałych rodziców, którzy okazali wsparcie w zorganizowaniu uroczystości, w szczególności: taty Michała i Stasia, mamy Gabrysia, mamy Igorka i Julki,  dla Pana Ryszarda z Piekar oraz Pana Mariusza ze Startu Gniezno. To dzięki Wam ten dzień był cudowny!