Leśne Ludki na rowery

21 września 2020
Od 1 września trwają w całej Polsce zmagania o tytuł ROWEROWEJ STOLICY POLSKI 2020. Rodzice z dziećmi, Dyrekcja, pracownicy oraz sympatycy Naszego P-la dołączyli do grupy rowerzystów i zbierają kilometry dla naszego miasta. Rywalizacja potrwa do 30.09. W Przedszkolu Nr9 dzieci wraz z rodzicami wykonały prace plastyczne n/t rodzinnych wycieczek rowerowych. W holu przedszkola powstała wspaniała galeria prac pod hasłem ,,1,2,3,4 - LEŚNE LUDKI NA ROWERY,,. Społeczność Leśnych Ludków aktywnie spędza czas na rodzinnych wyprawach rowerowych. Dowodem na to jest zwiększająca się liczba rowerzystów P-la Nr9 i rosnąca każdego dnia ilość przejechanych kilometrów. Rośnie pozycja naszego P-la w gnieźnieńskim rankingu, co bardzo cieszy wszystkich członków grupy. Mobilizuje to wszystkich do dalszej rywalizacji. Do aktywności ruchowej na powietrzu zachęcają również hasła propagujące zdrowy styl życia , które ozdabiają otoczenie Przedszkola Nr9.