Leśne Ludki grają z WOŚP

26 stycznia 2023

Przedszkole Nr 9 „Leśne Ludki” już po raz kolejny czynnie włączyło się w akcję na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Grupa dzieci odwiedziła w tym tygodniu Urząd Miejski w Gnieźnie, które wraz z Panią Dyrektor Krystyną Bernacką spotkały się z Panem Prezydentem Tomaszem Budaszem, wiceprezydentami Panem Michałem Powałowskim i Panią Joanną Śmigielską oraz z innymi pracownikami Urzędu Miejskiego.

Przedszkolu towarzyszy hasło: Dobro się mnoży, gdy się je dzieli!