KWIECIEŃ MIESIĄCEM ŚWIADOMŚCI AUTYZMU

25 maja 2022
Kwiecień uznany jest jako miesiąc świadomości autyzmu. W tym roku szkolnym nasze przedszkolaki aktywnie włączyły się w obchody Światowego Dnia Autyzmu, który przypada 2 kwietnia. Dzieci wykonały wiele zdań przybliżających im temat „niebieskich motyli”, które są wśród nas… W celu propagowania wiedzy na temat autyzmu oraz budowania wrażliwości społecznej, dla rodziców przygotowaliśmy szkolenie. Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców 06.06.2022 r. na godz. 16:00 do przedszkola na spotkanie z pracownikiem Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Gnieźnie oraz na spotkanie z  terapeutą, pracownikiem naszego przedszkola. Tematem spotkania będą m.in. zaburzenia rozwojowe dzieci powiązane ze spektrum autyzmu.