III BIEG RODZINNY „BIEGAM Z MAMĄ I TATĄ”

11 czerwca 2022

W piątek 03.06.2022 r. odbył się zorganizowany przez Przedszkole Nr 9 „Leśne Ludki” III Bieg Rodzinny „BIEGAM Z MAMĄ I TATĄ”. Koncepcja tego rodzinnego biegu polega na wspólnym starcie dziecka i rodzica.

Zebranych gości bardzo serdecznie powitała Pani Dyrektor Krystyna Bernacka. Każda rodzina otrzymała numery startowe i gdy wszyscy byli przygotowani odbyła się krótka rozgrzewka pod okiem trenerów z „Akademii Piłkarskiej Reissa”. Do biegu zachęcał również uczestników znany gnieźnieński sportowiec Andrzej Krzyścin. Po przebiegnięciu trasy na wszystkich czekały medale, dyplomy i symboliczne upominki. Gratulacje składał i nagrody wręczał Pan Marian Pokładecki Dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Gnieźnie przybyły na III BIEG RODZINNY, „BIEGAM Z MAMĄ I TATĄ”.

Rodzinny bieg połączony był z występami dla rodziców z okazji Dnia Mamy i Taty.

W części artystycznej zaprezentowały się dzieci z wszystkich grup przedszkolnych.

W trakcie pikniku sportowo rekreacyjnego można było skorzystać z poczęstunku: posilić się pyszną grochóweczką przygotowaną przez personel Przedszkola oraz zjeść coś na słodko.

Impreza sportowa pod hasłem „BIEGAM Z MAMĄ I TATĄ” odbyła się na terenie Stada Ogierów dzięki uprzejmości Pana Dyrektora Łukasza Zimmera.

III Bieg Rodzinny zorganizowano przy udziale Rady Rodziców, personelu Przedszkola Nr 9 oraz licznych sponsorów.