Praca zdalna- 3.11.2020

2 listopada 2020
Witajcie kochane Misiaki! Dziś wtorek, a więc pora na zajęcia plastyczne. Co będzie tematem naszych zajęć? Spróbujcie rozwiązać zagadkę: Gdy otwarty trzymasz w dłoni wnet Cię przed deszczem ochroni. Czy już wiecie,co to? Oczywiście, to PARASOL! Popatrzcie na zdjęcie. Co ono przedstawia? Kolorowe parasole! To prawie, jak nasza przedszkolan dekoracja:) W jakich kolorach są parasole na zdjęciu?? Spróbujcie je nazwać. Kiedy jest nam potrzebny parasol? Popatrzcie na inne parasole. Mogą mieć naprawdę różne kolory i kształty. Który podoba Wam się najbardziej? Opowiedzcie jak wygląda. A teraz zadanie dla Was: zaprojektujcie swój własny parasol. Możecie zrobić z nim, co tylko chcecie :) Poproście o pomoc Rodziców, użyjcie różnych materiałów, które znajdziecie w domu: folię aluminiową, kolorową krepę, farbę a może plastelinę?? Od Was zależy, jak będzie wyglądał Wasz parasol:) Miłej zabawy!