Wycieczka do Nadleśnictwa- przedszkolaki pomagają zwierzętom leśnym.

26 listopada 2023
Nasze przedszkole organizuje systematycznie i cyklicznie akcje od lat, które mają na celu pomoc zwierzętom leśnym. Propagujemy postawy proekologiczne , uwrażliwiamy dzieci na potrzeby innych w tym również zwierząt leśnych.W tym .roku do akcji włączyło się Przedszkole Nr 13 "Gniazdo Orląt"oraz Przedszkole Gminne z Obory "Wesoła Gromada" -za co bardzo dziękujemy.Akcja polegała na zbiórce owoców leśnych i parkowych : kasztanów, żołędzi i orzechów .Pani Karolina Łachowska pracownik Nadleśnictwa oprowadziła nas  po lesie opowiadając bardzo ciekawe  o życiu mieszkańców lasu .  Dla naszych przedszkolaków było to fajna i pouczająca wycieczka.  Dla naszych przedszkolaków było to fajna i pouczająca wycieczka.