Tydzień bez zabawek

7 lutego 2022
31.01 dzieci wróciły do przedszkola po feriach i jakie było ich zdziwienie kiedy weszły rano do sali si zobaczyły, że nasze zabawki wyjechały na wakacje.....Tak zaczął się tydzień bez zabawek. Dzięki pomocy Rodziców i dostarczeniu wielu materiałów do zabaw twórczych ( kartoniki i pudełka różnego rodzaju, butelki, gazety itp.) dzieci miały okazję rozwijać swoją kreatywność i organizować sobie zabawę  wykorzystaniem własnoręcznie zrobionych zabawek. Stworzyliśmy między innymi wioskę Minionków, dywanową grę planszową i wiele innych świetnych atrakcji. Teraz dzieci już wiedzą, że do wspaniałej zabawy wcale nie potrzeba wielu atrakcyjnych, kupowanych w sklepach zabawek, wręcz przeciwnie czasami wystarczy kawałek tektury, klej, wycinanki i już można puścić wodze fantazji i bardzo dobrze się przy tym bawić.