18 czerwca 2019
W minionym tygodniu mieliśmy okazję podsumować dwa konkursy, które odybyły się w nasyzm przedszkolu. Pierwszy z nich konkurs plastyczny „Kim będę, gdy dorosnę?” Celem konkursu było: • rozwijanie wśród dzieci zdolności plastycznych i kreatywności • zapoznanie dzieci z zawodami, które będą mogły wykonywać w przyszłości Komisja konkursowa podczas wyłaniania laureatów brała pod uwagę głównie pomysłowość ujęcia tematu oraz przede wszystkim wkłąd pracy dziecka. Jury w składzie: pani Dyrektor Krystyna Bernacka, pani Sylwia Stachowiak oraz panie Agata Borowska oraz Katarzyna Śrama i Żanetta Wesołowska przyznały następujące miejsca: I Hania Lisiecka Jeżyki II Dominik Korytowski Wiewiórki III Martynka Stachowiak Misie Wszystkim dzieciom biorącym udział w konkusie, jak również ich bliskim, którzy pomagali w pracach serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.