Dzień Babci i Dziadka w grupie Lisków

3 lutego 2024

,,Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia.

Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia".

21 i 22 styczeń to wyjątkowe daty w kalendarzu- Święto wszystkich Babć i Dziadków. To dni pełne uśmiechów, radości, wzruszeń i ciepła, mimo styczniowych mrozów. Dziadkowie w życiu rodzinnym są dla swoich wnucząt źródłem n wszelkich pozytywnych emocji.

Z okazji dnia Babci i Dziadka nasze przedszkolaki przygotowały przedstawienie w formie muzyczno- słownych wystąpień. W pięknej scenografii przedszkolaki recytowały wiersze przeplatane wzruszającym śpiewem. Mali artyści z przejęciem prezentowali swoje umiejętności. Oczywiście nie zabrakło też własnoręcznie zrobionych upominków, które dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom. Dużą radością dla dzieci jak i dziadków była możliwość wspólnych tańców i zabawy. Następnie był czas na poczęstunek. Babcie i dziadkowie z dumą i uśmiechem opuszczali nasze przedszkolne mury.

Życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom dużo miłości od Swoich wnuków, radości, zdrowia i wszelkiej pomyślności na każdy dzień!!!