Zajączkowe wspomnienia grudniowe.

2 stycznia 2019

Już styczeń! Witamy serdecznie w Nowym Roku i życzymy wszystkiego, co najlepsze na każdy kolejny dzień:) Grudzień, z racji swojego świątecznego charakteru upłynął w grupie Zajączków w miłej i uroczystej atmosferze, ale też niezwykle szybko. 6 grudnia świętowaliśmy Mikołajki, a po przedstawieniu- niespodziance w wykonaniu naszych kochanych Pań i Panów, odwiedził nas w sali miły gość…

Parę dni później zaprosiliśmy  rodziców do naszej sali, aby wspólnie z nimi wykonać świąteczne kartki i ozdoby, oraz zjeść coś pysznego. Było bardzo miło!

W grudniu powstało wiele pięknych zimowych prac plastycznych:

Aby lepiej poczuć zimową, świąteczną atmosferę, wybraliśmy się do kina na film „Miśków 2 w Nowym Jorku”. Dodatkową atrakcją była wyprawa autobusem miejskim- bardzo nam się podobała:) Teraz czekamy na śnieg:)

W ostatnim tygodniu przed świętami odbyła  się również przedszkolna wigilia, poprzedzona pięknymi jasełkami w wykonaniu grupy „Lisków”. Następnie zjedliśmy w sali wigilijny obiad, a wcześniej podzieliliśmy się opłatkiem. A potem odwiedził nas Gwiazdor!!!

Grudzień był w naszej grupie bardzo świąteczny i wesoły, a teraz zbieramy siły na nowe wyzwania- w końcu w 2019 roku większość z nas zostanie UCZNIAMI:)