Miesiąc wrzesień upłynął w grupie „Zajączków” radośnie, słonecznie i ciekawie. Z racji tego, że pogoda nas długo rozpieszczała, spędzaliśmy dużo czasu na świeżym powietrzu, a wspólne gry i zabawy pozwoliły nam lepiej się poznać, ponieważ w tym roku przywitaliśmy w naszej grupie kilkoro nowych dzieci. 19 września braliśmy udział w akcji Sprzątania Świata, 20 września natomiast to długo wyczekiwany przez nas Dzień Przedszkolaka! Parę dni później przywitaliśmy jesień, która zjawiła się u nas w sali z koszem pełnym niezwykłych darów:) Pod koniec września udało nam się jeszcze wziąć udział w uroczystości przekazania opieki nad Dębem Wolności, gdzie dumnie reprezentowaliśmy nasze przedszkole wraz z grupą Lisków. Odwiedziła nas również młodzież z I LO, aby wspólnie z nami świętować Dzień Głośnego Czytania. Zapraszamy do oglądania zdjęć:)

array(0) { }

Wrześniowe wspomnienia…