WAŻNE WIADOMOŚCI

26 marca 2020
 DRODZY RODZICE!!! W obecnej nowej rzeczywistości zostaliśmy zobligowani do stałej systematycznej współpracy w ramach  zdalnego nauczania. Naszym głównym sposobem komunikowania jest przedszkolna strona internetowa.Od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-13.00   Będziemy tak kierować działaniami, by w miarę możliwości realizować treści wynikające z Podstawy Programowej Wychowania Przedszkolnego.Rozpoczęte już działania na profilu FB "Leśne Ludki" i na grupie "Zajączki" umieszczane będą w dalszym ciągu propozycje zadań, ćwiczeń, kart pracy. Zachęcamy do zapoznawania się na bieżąco z proponowanymi zajęciami, które są zaplanowane wg harmonogramów oraz ustalonej siatki zajęć. Materiały do zajęć znajdziecie państwo na stronie internetowej w zakładce            Dziecko- 5-latek. Wypracowane karty pracy,  prace plastyczne prosimy gromadzić w teczce,a po powrocie do przedszkola urządzimy wystawę oraz dokonamy wspólnego omówienia  działań podejmowanych przez dzieci w domu pod Państwa opieką. Proszę o kolejne zdjęcie z aktywności dzieci na messengera i na grupę Zajączki Serdecznie dziękujemy za dotychczasową współpracę licząc na dalszą.