ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

11 grudnia 2019
    ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA  Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie, pluszowe misie opanowały przedszkole. Przybyły ze  swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć. W dniu 25 listopada przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem – Misiem. Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe, brązowe, żółte i różowe . A każdy był piękny i wyjątkowy. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy z misiami przez Panią Ewę i Anią z  biblioteki. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach oraz bawiły się przy piosenkach o misiach. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem. Mama Bartka przygotowała dla dzieci małe co nieco – pyszne babeczki za co bardzo dziękujemy . Były super!!! Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie we wspomnieniach dzieci na długi czas.