Dziś Mikołajki- dzień, na który przez cały rok czekają wszystkie grzeczne dzieci. Ponieważ dzieci w naszym przedszkolu są bardzo grzeczne i miłe, dziś zawitał do nich Święty Mikołaj! Miał okazję wraz z dziećmi obejrzeć niezwykłą niespodziankę, przygotowaną dla dzieci przez pracowników przedszkola. Tego dnia bowiem panie nauczycielki, panie woźne, a nawet pan woźny, zamienili się w aktorów, i wystawili dla dzieci sztukę pt. „Królewna Gburka”. To opowieść o królewnie, która musiała zmienić swoje maniery, aby stać się żoną księcia. Pomagali jej w tym królowa i król oraz dobre wróżki. Dzieci z zainteresowaniem oglądały przedstawienie, a dodatkową radość sprawiał im fakt, że mogą rozpoznać na scenie swoje ukochane panie:) Główną atrakcją było jednak przybycie Mikołaja, i wspólne z nim zabawy i tańce. A po skończonym przedstawieniu dzieci znalazły w butach słodkie podarunki- Mikołaj nie zapomniał o żadnym dziecku! Mamy nadzieje, że odwiedzi nas również za rok:)

array(0) { }

Niezwykłe Mikołajki u Leśnych Ludków!

6 grudnia 2018