Współpraca z SOSW nr 2 w Gnieźnie

26 listopada 2022

Rolą przedszkola jest wszechstronne rozwijanie dziecięcych pasji i zainteresowań, zachęcanie do aktywnego poznawania i eksplorowania otaczającego dzieci świata. Mając to na uwadze, pracownicy przedszkola podejmują szereg działań umożliwiających dzieciom poznanie i sprawdzenie się w różnych zawodach. Jednym z realizowanych przez nas pomysłów jest współpraca ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno Wychowawczym Nr 2 w Gnieźnie. Dzięki uprzejmości dyrekcji ośrodka, przedszkole ma możliwość organizacji cyklicznych spotkań warsztatowych. Dzieci mają możliwość praktycznego poznanie zawodów takich jak: krawiec, stolarz, kucharz.

Serdecznie dziękujemy dyrekcji, nauczycielom i uczniom SOSW za wspaniałą organizację, poświęcony czas i przyjazną atmosferę.