3 czerwca 2019

W ten jeden z najupalniejszch, jak dotychczas dni, dzieci z naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę z okazji dnia dziecka. Celem naszego wyjazdu był Rodzinny Park Rozrywki Zaurolandia w Rogowie. Wszystkie dzieci, wraz z paniami oraz pracownikami obsługi przedszkola, ceiszyły się słońcem i wspaniałą zabawą. Na miejscu mieliśmy okazję wziąć udział w warsztatach plastycznych- malowaliśmy własne koszulki z wizerunkiem dinozaura. Po warsztatach cofnęliśmy się w czasie o jakieś ????miliardów lat aby zobaczyć jak wyglądały ówczesne zwierzęta czyli dinozaury. Po zwiedzaniu posililiśmy się pyszną zupką tylko po to aby za chwilę oddać się wyczerpującym zabawom na placu zabaw oraz próbie wyjścia z labiryntu. Jak widać dzień był pełen atrakcji i zabawy, dlatego w tym miejscu chcielibyśmy serdecznie PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM RODZICOM I CAŁYM RODZINOM, KTÓE WŁĄCZYŁY SIĘ W AKCJĘ ZBIÓRKI SUROWCÓW WTÓRNYCH W NASZYM PRZEDSZKOLU. Dzięki Waszej pomocy udało nam się zgromadzić niezbędną kwotę aby przy nieznacznej dopłacie zorganizować dzieciom taką atrakcję.