Razem dla WOŚP

9 stycznia 2019

Choć 27 finał WOŚP dopiero przed nami, dzieci już bardzo aktywnie angażują się w zbiórkę funduszy. Poza samodzielnymi wypiekami i własnoręcznie robionymi serduszkowymi upominkami zachęcamy wszystkich sympatyków naszej placówki do akcji. Nasza akcja wychodzi poza mury przedszkola. Przedstawiciele grupy Zajączki – Lenka, Maja i Staś – wybrały się do Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie, aby kwestować na rzecz WOŚP ❤ były serduszka, pyszne ciasteczka i niesamowita radość z wizyty przedszkolaków w dorosłym świecie 😊 nie mogło oczywiście zabraknąć fotki z Panem Prezesem i Panem Dyrektorem 😀 Dominika, Antoś i Julka, pomimo niesprzyjającej pogody, dotarli do Urzędu Miejskiego, gdzie spotkali się z baardzo ciepłym przyjęciem 😍 zbieranie pieniążków dla chorych dzieci to niełatwa sprawa, ale nasze dzieci świetnie sobie poradziły. W nagrodę były zdjęcia z Panem Prezydentem i innymi Bardzo Ważnymi Osobami (oraz cukierki i czekoladki 😁). Zresztą sami popatrzcie!