W minionym czasie bardzo aktywnie braliśmy udział w różnych konkursach. Do dalszego uczestnictwa motywują nas sukcesy naszych koleżanek i kolegów.

Franek i Helenka z grupy Misie zostali wyróżnieni wkonkursie fotograficznym Zwierzeta w obiektywie organizowanym przez Przedszkole Nr 2 natomiast Monika z grupy Sarenki otrzymała pamiątkowy dyplom uczestnictwa.

Z kolei Lenka z grupy Wiewiórki wraz ze swoimi najbliższymi wykonała pracę na konkurs literacko plastyczny Życzenia dla Polski organizowny przez Przedszkole Nr 10. Praca Lenki została nagrodzona I miejscem. 23.11 Lenka wraz z mamą i wychowawcą udała się po odbiór nagrody.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemi i im oraz innym dzieciom życzymy dalszych sukcesów.

array(0) { }

Konkursy, konkursy