Komunikat w sprawie rekrutacji

8 kwietnia 2021

Drodzy Rodzice

13.04 o godzinie 14.00 zostaną opublikowane listy dzieci zakwalifikowanych w rekrutacji do przedszkola na rok szkolny 2021/2022

Jednocześnie informujemy, że od 13.04 ( od 14.00) do 22.04 ( do 15.00) przyjmowane będą potwierdzenia woli uczęszczania do przedszkola. Każde dziecko zakwalifikowane aby zostać przyjętym musi dostarczyć potwierdzenie woli.

Instrukcja dotycząca pobierania i dostarczania zostanie opublikowana wraz z listą dzieci zakwalifikowanych.

Rodzice, którzy rejestrowali wniosek w formie internetowej informację o wynikach rekrutacji otrzymają drogą mailową. Dla pozostałych Rodziców składających wniosek w formie papierowej w placówce wyniki zostaną udostępnione w postaci list wywieszonych na holu przedszkola oraz na stronie internetowej.

Po dostarczeniu wszystkich potwierdzeń woli, nastąpi weryfikacja kandydatów. Ostateczne listy zostaną opublikowane 27.04. o godzinie 14.00