Wycieczka do Biblioteki Miejskiej

7 kwietnia 2022
25 marca Misie wybrały się na wycieczkę do Biblioteki Dziecięcej. Już sama podróż była dla dzieci sporym przeżyciem:) Na miejscu dzieci najpierw zasiadły w kręgu przy "ognisku", i przeniosły się w dawne czasy, kiedy nie było telefonów, telewizorów, a opowieści były przekazywane ustnie. Wysłuchaliśmy bajki ukraińskiej o pasterzu imieniem Hryćko. Następnie Misie miały okazję zwiedzić bibliotekę, poznać sposób, w jaki się wypożycza książki, oraz wziąć udział w prezentacji wyjątkowo ciekawej książki o dinozaurach. Mogły również samodzielnie pooglądać, jak wygląda księgozbiór. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się na chwilę przy Katedrze Gnieźnieńskiej, aby zrobić sobie wspólną fotografię. To był bardzo udany dzień!