Dziewczynki z naszej grupy uczestniczyły w konkursie tanecznym pod hasłem „Taniec z gwiazdami” w MOK-u organizowanym przez Przedszkole nr 8 w Gnieźnie. Na scenie zaprezentowały się również dzieci z innych gnieźnieńskich Przedszkoli. Oprócz występów, dzieci, w przerwach między pokazami, mogły włączyć się w zabawy ruchowe prowadzone przez organizatorki konkursu. Pokazy przepiękne pod względem choreografii jak i strojów, dlatego jury zadecydowało, że pierwsze miejsce przyzna wszystkim uczestnikom konkursu. Super!

array(0) { }

UDZIAŁ LALECZEK W KONKURSIE „TANIEC Z GWIAZDAMI”

5 stycznia 2019