CUDOWNYCH RODZICÓW MAM!

22 maja 2019

CUDOWNYCH RODZICÓW MAM! pod takim tytułem 16 maja  odbyło się radosne spotkanie Dzieci i Rodziców z okazji „ Dnia Matki i Ojca”, podczas którego grupa       „ Misie” zaprezentowała swój program taneczno – wokalno – recytatorski. Na początku dzieci zaprezentowały dwie scenki „ Mamy samochwały” oraz „ Jak to          z mamą i tatą było”. Życzeń i miłości płynących z piosenek i tańców było tak wiele, że w niejednym oku zakręciła się łza wzruszenia. Za swoje popisy przedszkolaki zostały nagrodzone burzą braw. Po występie były życzenia, całusy, prezenty oraz wiele uśmiechów i radości. Takie uroczystości w gronie rodzinnym pozwalają umacniać rodzinne więzi, uczą miłości, szacunku, przywiązania, a dzieciom pozwalają zaprezentować zdobyte wcześniej umiejętności.
Rodzicom życzymy Wszystkiego Najlepszego z okazji Waszego Święta!