OLIMPIADA SPORTOWA PRZEDSZKOLAKÓW

13 maja 2019

W dniach 8, 9, 10 maja w nowej hali widowiskowo – sportowej im. M. Łopatki odbyła się Olimpiada Sportowa Przedszkolaków. Organizatorem było Przedszkole nr 13. Nasze Przedszkole reprezentowała grupa „Liski”. Tegoroczne rozgrywki odbywały się pod hasłem „Żyj zdrowo i sportowo”. Zgodnie z ceremoniałem otwarcia była flaga olimpijska, zapalenie znicza i ślubowanie, które w imieniu zawodników złożył nasz kapitan – Adam. W pierwszym dniu nasi zawodnicy uczestniczyli też w rozrywkach sportowych. Wykazali się szybkością, zwinnością, sprawnością, a także umiejętnością współpracy w zespole. Pięknie występowała także grupa taneczna. Za udział w zawodach dzieci otrzymały puchar, dyplomy oraz zestaw zabawek i przyborów do ćwiczeń. Zawodników gorąco dopingowały dzieci nie biorące udziału w ćwiczeniach. Serdecznie dziękujemy również grupie „Zajączki”, która dzielnie wspierała naszych zawodników.