W przedszkolu gościliśmy objazdowe studio nagrań dla dzieci. Były to bardzo ciekawe warsztaty artystyczne, podczas których Liski  poznały podstawowe elementy i urządzenia w studio, przy pomocy których dokonuje się nagrań dźwiękowych.

Przedszkolaki zdobyły wiedzę dotyczącą fal dźwiękowych np: jak powstaje echo. Poza tym wiele radości sprawiło dzieciom  nagranie kilku próbek wokalnych i eksperymenty z nimi poprzez obniżenie i podwyższenie wysokości dźwięku, zmianę tempa czy barwy zarejestrowanych fragmentów i odtworzenie ich od tyłu. Śmiechu było co niemiara. Finalnym punktem  spotkania było nagranie wspólnej kolędy którą,  każdy z rodziców otrzyma na  płycie CD .

array(0) { }

Warsztaty artystyczne STUDIO NAGRAŃ