Aby wspólnie cieszyć się nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia 3 grudnia odbyły się w naszej grupie świąteczne warsztaty plastyczne dla dzieci i ich rodziców. Spotkanie rozpoczęła          Pani dyr. Krystyna Bernacka składając Rodzicom świąteczne życzenia, a następnie  dzieci wspólnie z rodzicami uczestniczyły w kilku zabawach związanych z tradycjami bożonarodzeniowymi.             W ramach warsztatów natomiast  powstały „wesołe skrzaty”. Serdecznie dziękujemy Pani Telimenie za przygotowanie zajęć, a  Rodzicom za przybycie i wspólną zabawę.

All-focus

array(0) { }

ŚWIĄTECZNE WARSZTATY W GRUPIE „ JEŻYKÓW”

4 grudnia 2018