Grupa IV
ŚWIĄTECZNIE U „ZAJĄCZKÓW” PDF Drukuj Email

Środa 20 grudnia, ach! Co to był za dzień… kiedy siadaliśmy już do obiadku, nagle do naszych drzwi zapukał Gwiazdor! I miał dla wszystkich dzieci wspaniałe niespodzianki!!! Później zjedliśmy tradycyjne wigilijne dania na obiadek i szybciutko zaczęliśmy przygotowywać się do spotkania i wspólnego kolędowania z naszymi kochanymi rodzicami…

Po południu w naszej grupie odbyła się wyjątkowa uroczystość. Odwiedzili nas nasi kochani Rodzice oraz Pani Dyrektor, by wspólnie kolędować. Dzieci zaprezentowały krótki montaż słowo-muzyczny, a następnie wszyscy razem zaśpiewaliśmy kolędy. Pani Dyrektor złożyła nam serdeczne życzenia, podzieliliśmy się opłatkiem i zasiedliśmy do poczęstunku przygotowanego przez rodziców. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY RODZICOM ZA WSPÓLNE KOLĘDOWANIE I POMOC W PRZYGOTOWANIU UROCZYSTOŚCI.

DRODZY RODZICE!

Życzymy Państwu Świąt wypełnionych radością i miłością,
niosących spokój i odpoczynek,
Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia,
pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia.

Panie z grupy „Zajączki”

„ZAJĄCZKI” W FABRYCE OZDÓB CHIONKOWYCH „BOLGLASS” PDF Drukuj Email

W piątek 8 grudnia nasza grupa wybrała się na wycieczkę do fabryki ozdób choinkowych „BolGlass”, gdzie poznaliśmy wszystkie etapy powstawania bombek (ogrzewanie, dmuchanie, srebrzenie, lakierowanie i w końcu dekorowanie!). Jednak najważniejszym punktem naszej wyprawy było samodzielne ozdabianie bombek podczas warsztatów. Poradziliśmy sobie wspaniale!!!

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY MAMUSI: JULKI, MAI, STASIA, NIKODEMA ORAZ BABCI LENKI ZA POMOC W SPRAWOWANIU OPIEKI NAD DZIEĆMI

KONKURS NA STROIK BOŻONARODZENIOWY PDF Drukuj Email

Laurka z naszej grupy bierze udział w konkursie organizowanym przez Przedszkole Nr 12 na stroik bożonarodzeniowy. Wspólnie z mamą wykonała wspaniałą pracę. Życzymy powodzenia!!!

PRZEDŚWIĄTECZNE WARSZTATY Z RODZICAMI PDF Drukuj Email

W poniedziałkowe popołudnie na sali u „Zajączków” zrobiło się bardzo kolorowo i świątecznie, a to za sprawą WSPANIAŁYCH MAM, które przybyły do przedszkola, by wspólnie z dziećmi wykonać kartki i ozdoby świątecznie. Efekt jest naprawdę imponujący!!!

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

ANDRZEJKI U „ZAJĄCZKÓW” PDF Drukuj Email

W czwartek 30 listopada urządziliśmy sobie dzień pełen andrzejkowych wróżb i zabaw, który przyniósł nam duuuużo radości. Powróżyliśmy nawet naszej Pani Dyrektor. Dzięki naszym kochanym rodzicom czekał również na nas słodki poczęstunek. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

DOMY – DOMKI PDF Drukuj Email

Dzieci z grupy Zajączki zaprosiły do przedszkola Rodziców na zajęcie otwarte na temat: Domy i domki. Celem zajęcia było stwarzanie sytuacji umożliwiających rozwijanie kompetencji matematycznych, językowych i artystycznych oraz podejmowanie różnorodnych działań rozwijających aktywność dziecka. Podczas zajęcia dzieci opowiadały o domach zwierząt, przyporządkowywały domy do ich  mieszkańców, dzieliły wyrazy na głoski, sylaby, porównywały wielkości, ilości domów.  W ramach działań artystycznych przedszkolacy   na zakończenie zajęcia  wykonały bajkowe domki z rolki. Rodzice chętnie pomagali dzieciom w tych działaniach. Prace wykonane przez dzieci bardzo się wszystkim  podobały.

1 listopada - Wszystkich Świętych PDF Drukuj Email

Dzień 1 listopada, to dzień pełen zadumy i smutku, kiedy to przychodzimy na cmentarze, zapalamy znicze, kładziemy wiązanki kwiatów. Życie ma swój początek i koniec, tylko od nas zależy, co ocalimy i o czym będziemy pamiętać. Dnia 30 października zapaliliśmy znicze na grobie żołnierzy walczących o wolność i niepodległość Polski.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>