Grupa II
Zajęcia otwarte dla Rodziców PDF Drukuj Email

Dnia 12.10.2017 odbyło się zajęcie otwarte z udziałem Rodziców. Dzieci zaprezentowały swoim bliskim, swoją wiedzę na temat aktualnej pory roku. Celem zajęcia było rozwijanie zmysłu dotyku. Dlatego też dzieci rozpoznawały dary jesieni z zamkniętymi oczami, określały ich cechy charakterystyczne, jak kolor czy kształt. Na koniec wspólnie z rodzicami wykonaliśmy jesienne drzewo z suchych liści, które zebraliśmy wcześniej na placu zabaw.

Wszystkim rodzicom serdecznie dziękujemy za  obecność i zaangażowanie.

Mali chłopcy, wielkie święto PDF Drukuj Email

30 września, każdego roku obchodzony jest jako Dzień Chłopca. Dziewczynki z grupy Wiewiórki, również nie zapomniały o swoich kolegach.  Zaraz po obiadku, zaśpiewały zaskoczonym chłopcom gromkie STO LAT oraz złożyły im życzenia. Po życzeniach wręczyły swoim  kolegom upominki, po czym zaprosiły ich do wspólnego tańca. Na koniec każdy dostał słodką niespodziankę. Uśmiechom i wesołej atmosferze nie było końca.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w zorganizowaniu paczek i słodkich upominków dla dzieci.

Poznajemy numery alarmowe PDF Drukuj Email

Każdy człowiek powinien znać numery alarmowe, dlatego już nawet najmłodsze dzieci poznają ich wygląd i znaczenie. Wiewiórki także uczyły się jak je rozróżniać oraz w jaki sposób wzywać pomoc w nagłych wypadkach.

Nie ma śmieci są odpady PDF Drukuj Email

Akcja Sprzątanie Świata 2017  to promowanie selektywnej zbiórki odpadów. W tym roku akcja odbywała się pod hasłem "Nie ma śmieci- są surowce". Przedszkolaki Leśne Ludki po raz kolejny włączyły się w akcję udowadniając, że nie jest im obojętny los i wygląd naszej planety. Sprzątanie świata to również wzrost świadomości ekologicznej dzieci oraz rodziców. Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie.

Wiewiórki obchodzą Dzień Przedszkolaka PDF Drukuj Email

20 września obchodzony jest jako Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji na Leśne Ludki tego dnia czekała niespodzianka. Już od rana przedszkole oraz sale były przyozdobione kolorowymi balonami, po śniadanku panie pomalowały dzieciom twarze i tak wymalowani w radosnych nastrojach w kolorowym korowodzie wybraliśmy się na plac zabaw aby wspólnie świętować. Pani Dyrektor Krystyna Bernacka powitała dzieci, złożyła wszystkim przedszkolakom najserdeczniejsze życzenia po czym dzieci razem z paniami zaczęły zabawę taneczną  w rytm piosenek nie tylko z przedszkolnego repertuaru. Był Gumi miś, Crazy Frog czy Gangnam style. Po tańcach na dzieci czekało wiele atrakcji zabawy z chustą KLANZY, mecz piłki nożnej, koszykowej czy zabawa w berka z paniami. Po zabawie wróciliśmy na obiad do przedszkola, gdzie przedszkolaki otrzymały słodką niespodziankę.

Środowe południe minęło wszystkim w wesołej i przyjemnej atmosferze a wrażenia i wspomnienie jeszcze na długo pozostaną w naszej pamięci.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>