mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterTydzień temu4097
mod_vvisit_counterMiesiąc temu14735
mod_vvisit_counterRazem677311

Your IP: 54.166.114.43
 ,
Today: Maj 24, 2015
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 20112012/gr2/bukiety oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

WIOSENNE BUKIETY PDF Drukuj Email

W środę 16 maja odbyło się zajęcie otwarte dla Rodziców. Celem zajęcia było kształtowanie i doskonalenie umiejętności matematycznych dzieci. Spotkanie rozpoczęło się wspólnym tańcem dzieci z Rodzicami. Następnie przedszkolaki otrzymały list i bukiet wiosennych kwiatów od Ogrodnika czarodzieja. Dzieci z zainteresowaniem przyglądały się kwiatom , opisywały ich wygląd i nazywały. Bardzo dobrze poradziły sobie z ułożeniem kwiatów w rożnej wielkości wazonach. W dalszej części zajęcia przedszkolaki urządziły mały ogródek na dywanie.Sadziły w nim kwiaty zwracając uwagę na liczbę nasion, układały kolorowe bukiety, porównywały ilość kwiatów poprzez dobieranie w pary. Na koniec zatańczyły z kolorowymi wstążkami naśladując ruchem taniec kwiatów. Dziękujemy Rodzicom za liczne przybycie i wspólną zabawę.

{gallery}20112012/gr2/bukiety{/gallery}