mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterTydzień temu4981
mod_vvisit_counterMiesiąc temu21778
mod_vvisit_counterRazem517564

Your IP: 54.198.9.77
 ,
Today: Lip 22, 2014
WIOSENNE BUKIETY PDF Drukuj Email

W środę 16 maja odbyło się zajęcie otwarte dla Rodziców. Celem zajęcia było kształtowanie i doskonalenie umiejętności matematycznych dzieci. Spotkanie rozpoczęło się wspólnym tańcem dzieci z Rodzicami. Następnie przedszkolaki otrzymały list i bukiet wiosennych kwiatów od Ogrodnika czarodzieja. Dzieci z zainteresowaniem przyglądały się kwiatom , opisywały ich wygląd i nazywały. Bardzo dobrze poradziły sobie z ułożeniem kwiatów w rożnej wielkości wazonach. W dalszej części zajęcia przedszkolaki urządziły mały ogródek na dywanie.Sadziły w nim kwiaty zwracając uwagę na liczbę nasion, układały kolorowe bukiety, porównywały ilość kwiatów poprzez dobieranie w pary. Na koniec zatańczyły z kolorowymi wstążkami naśladując ruchem taniec kwiatów. Dziękujemy Rodzicom za liczne przybycie i wspólną zabawę.

Free Joomla Templates from JoomlaShack.com