Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 20112012/gr3/kevin oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

JEŻYKI NA SPOTKANIU Z KEVINEM STRAŻAKIEM PDF Drukuj Email

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 20112012/gr3/kevin oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

KEVIN AISTON najpopularniejszy Anglik mieszkający w Polsce, showman, był gościem w naszym przedszkolu. Centrum Edukacji ATUT we współpracy z Panią Dyrektor Danielą Napieczyńską zorganizowało to niezwykłe spotkanie. Jednym z dziecięcych marzeń KEVINA było zostanie strażakiem, które spełniło się wraz z pobytem w Polsce. Dlatego nie bez znaczenia był fakt, że Kevin odwiedził nas w strażackim mundurze. KEVIN przybliżył nam z dużym poczuciem humoru specyfikę pracy strażaka poprzez prezentację zabawnych scenek sytuacyjnych z udziałem dzieci- ZUZI SZYMICZEK I FILIPA ZAWODNEGO. Dzieci bardzo szybko nawiązały kontakt z Kevinem, włączając  się do wspólnej zabawy oraz  chętnie odpowiadały na wszystkie pytania na temat bezpieczeństwa i zagrożeń spotykanych w codziennym życiu.

{gallery}20112012/gr3/kevin{/gallery}