Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 20112012/gr5/kevin oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

06.XII.2011r. SPOTKANIE Z KEVINEM AISTONEM PDF Drukuj Email

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 20112012/gr5/kevin oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W czwartek 8 grudnia odwiedził nasze przedszkole gość z Wielkiej Brytanii, pan Kevin Aiston.  Przyjechał on na zaproszenie Centrum Edukacji ATUT.  Kevin Aiston jest prezenterem telewizyjnym i radiowym, mieszkającym w Polsce od kilkunastu lat,  ponadto  pracuje w Ochotniczej Straży Pożarnej. Słynny strażak spotkał się z dziećmi  aby podzielić się swoją wiedzą  oraz doświadczeniami na temat  bezpieczeństwa i zagrożeń jakie mogą zdarzyć się w naszym codziennym życiu.  Przybliżył specyfikę swojej pracy, prezentując różne akcesoria i niezbędne wyposażenie każdego strażaka.  Zademonstrował jak należy zachować się w sytuacji zagrożenia pożarowego. Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze, gdyż  sam   Kevin Aiston posiada ogromne poczucie humoru i z łatwością nawiązuje kontakt z dziećmi.

{gallery}20112012/gr5/kevin{/gallery}