mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj249
mod_vvisit_counterWczoraj607
mod_vvisit_counterW tym tygodniu856
mod_vvisit_counterTydzień temu2574
mod_vvisit_counterW tym miesiącu856
mod_vvisit_counterMiesiąc temu10527
mod_vvisit_counterRazem533302

We have: 4 guests online
Your IP: 107.22.78.233
 , 
Today: Wrz 02, 2014
25.11.2011r ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA PDF Drukuj Email

,,POKOCHAJ PLUSZOWEGO MISIA
ON PRZYJACIELEM DZIECI JEST…”


25 listopada wszystkie dzieci spotkały się, aby uczcić święto swoich pluszowych misiów, które często towarzyszą dzieciom w chwilach smutku i radości, są powiernikami dziecięcych tajemnic, przyjacielem bez którego trudno jest zasnąć. Były misie małe, średnie, a także misie olbrzymy, różowe, białe, brązowe, kolorowe, w ubrankach z kokardami, w kapelusikach... Nie było dwóch jednakowych, każdy był piękny i wyjątkowy.
Pani Dyrektor z wielką radością powitała wszystkich, opowiedziała o swoich ulubionych 2 małych misiach i zaprosiła do wspólnej zabawy. Dzieci bawiły się ze swoimi misiami przy muzyce, śpiewały, tańczyły z misiami, rozwiązywały zagadki dotyczące ulubionych ,,misiowych” bohaterów bajek, rysowały swoje misie, recytowały rymowanki. Nie zabrakło także znanej zabawy ,,w starego niedźwiedzia” i przyjemności jedzenia słodkiego miodku od Kubusia Puchatka.
Było bardzo wesoło i uroczyście, jak przystało na urodzinowy dzień.

 
 
Joomla Templates: from JoomlaShack