mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj359
mod_vvisit_counterWczoraj865
mod_vvisit_counterW tym tygodniu3770
mod_vvisit_counterTydzień temu4512
mod_vvisit_counterW tym miesiącu15101
mod_vvisit_counterMiesiąc temu18052
mod_vvisit_counterRazem1064384

We have: 6 guests online
Your IP: 54.158.125.1
 , 
Today: Paź 23, 2016
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 20112012/gr6/misia oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

25.11.2011r ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA PDF Drukuj Email

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 20112012/gr6/misia oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

,,POKOCHAJ PLUSZOWEGO MISIA
ON PRZYJACIELEM DZIECI JEST…”


25 listopada wszystkie dzieci spotkały się, aby uczcić święto swoich pluszowych misiów, które często towarzyszą dzieciom w chwilach smutku i radości, są powiernikami dziecięcych tajemnic, przyjacielem bez którego trudno jest zasnąć. Były misie małe, średnie, a także misie olbrzymy, różowe, białe, brązowe, kolorowe, w ubrankach z kokardami, w kapelusikach... Nie było dwóch jednakowych, każdy był piękny i wyjątkowy.
Pani Dyrektor z wielką radością powitała wszystkich, opowiedziała o swoich ulubionych 2 małych misiach i zaprosiła do wspólnej zabawy. Dzieci bawiły się ze swoimi misiami przy muzyce, śpiewały, tańczyły z misiami, rozwiązywały zagadki dotyczące ulubionych ,,misiowych” bohaterów bajek, rysowały swoje misie, recytowały rymowanki. Nie zabrakło także znanej zabawy ,,w starego niedźwiedzia” i przyjemności jedzenia słodkiego miodku od Kubusia Puchatka.
Było bardzo wesoło i uroczyście, jak przystało na urodzinowy dzień.

{gallery}20112012/gr6/misia{/gallery}