WIZYTA MAMY KAROLKA PDF Drukuj Email

Systematyczny kontakt dziecka z książką aktywizuje jego rozwój intelektualny i emocjonalny, budzi wrażliwość estetyczną, sprzyja rozwijaniu postaw twórczych. Zdaniem psychologów czytanie dziecku dla przyjemności 20 minut dziennie,  jest mądrym sposobem spędzania czasu z dzieckiem i najlepszą inwestycją w jego przyszłość. Dlatego w przedszkolu codziennie w ramach poobiedniego odpoczynku  czytamy przedszkolakom ulubione bajki i baśnie. W poniedziałek do głośnego czytania włączyła się Pani Dobrosława - mama Karolka i  pięknie przeczytała  przedszkolakom  legendę o Królu Popielu i poznańskich koziołkach.Dzieci z zaciekawieniem słuchały i zadawały mnóstwo pytań. Karolek był bardzo dumny i uradowany z wizyty mamy w przedszkolu. Jeszcze raz bardzo dziękujemy mamie Karolka za poświęcony czas.

Zachęcamy Rodziców do  wspólnego czytania w przedszkolu.