mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj9
mod_vvisit_counterWczoraj749
mod_vvisit_counterW tym tygodniu4310
mod_vvisit_counterTydzień temu7886
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2825
mod_vvisit_counterMiesiąc temu24929
mod_vvisit_counterRazem708766

We have: 14 guests online
Your IP: 23.20.223.88
 , 
Today: Lip 05, 2015
Kalendarz pogody PDF Drukuj Email

„W marcu jak w garncu”- to przysłowie, które charakteryzuje marcową pogodę, która może być bardzo zmienna. Ale czy na pewno? Aby to sprawdzić postanowiliśmy stworzyć kalendarz pogody w celu monitorowania zjawisk atmosferycznych. Dzięki naszym badaniom dowiemy się ile dni w tygodniu było słonecznych, ile razy padało i czy pojawił się śnieg. Kalendarz pogody to także okazja do utrwalenia nazw dni tygodni, miesięcy.