mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj142
mod_vvisit_counterWczoraj546
mod_vvisit_counterW tym tygodniu142
mod_vvisit_counterTydzień temu7356
mod_vvisit_counterW tym miesiącu31301
mod_vvisit_counterMiesiąc temu31301
mod_vvisit_counterRazem768543

We have: 7 guests online
Your IP: 54.226.60.235
 , 
Today: Sie 31, 2015
Kalendarz pogody PDF Drukuj Email

„W marcu jak w garncu”- to przysłowie, które charakteryzuje marcową pogodę, która może być bardzo zmienna. Ale czy na pewno? Aby to sprawdzić postanowiliśmy stworzyć kalendarz pogody w celu monitorowania zjawisk atmosferycznych. Dzięki naszym badaniom dowiemy się ile dni w tygodniu było słonecznych, ile razy padało i czy pojawił się śnieg. Kalendarz pogody to także okazja do utrwalenia nazw dni tygodni, miesięcy.