mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj272
mod_vvisit_counterWczoraj340
mod_vvisit_counterW tym tygodniu612
mod_vvisit_counterTydzień temu3815
mod_vvisit_counterW tym miesiącu4427
mod_vvisit_counterMiesiąc temu28943
mod_vvisit_counterRazem903253

We have: 5 guests online
Your IP: 54.147.26.192
 , 
Today: Lut 09, 2016
Kalendarz pogody PDF Drukuj Email

„W marcu jak w garncu”- to przysłowie, które charakteryzuje marcową pogodę, która może być bardzo zmienna. Ale czy na pewno? Aby to sprawdzić postanowiliśmy stworzyć kalendarz pogody w celu monitorowania zjawisk atmosferycznych. Dzięki naszym badaniom dowiemy się ile dni w tygodniu było słonecznych, ile razy padało i czy pojawił się śnieg. Kalendarz pogody to także okazja do utrwalenia nazw dni tygodni, miesięcy.