mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1
mod_vvisit_counterWczoraj308
mod_vvisit_counterW tym tygodniu2000
mod_vvisit_counterTydzień temu3078
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2352
mod_vvisit_counterMiesiąc temu12881
mod_vvisit_counterRazem629014

We have: 5 guests online
Your IP: 54.145.172.212
 , 
Today: Mar 07, 2015
Kalendarz pogody PDF Drukuj Email

„W marcu jak w garncu”- to przysłowie, które charakteryzuje marcową pogodę, która może być bardzo zmienna. Ale czy na pewno? Aby to sprawdzić postanowiliśmy stworzyć kalendarz pogody w celu monitorowania zjawisk atmosferycznych. Dzięki naszym badaniom dowiemy się ile dni w tygodniu było słonecznych, ile razy padało i czy pojawił się śnieg. Kalendarz pogody to także okazja do utrwalenia nazw dni tygodni, miesięcy.