mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj293
mod_vvisit_counterWczoraj288
mod_vvisit_counterW tym tygodniu880
mod_vvisit_counterTydzień temu2112
mod_vvisit_counterW tym miesiącu8425
mod_vvisit_counterMiesiąc temu16377
mod_vvisit_counterRazem557248

We have: 6 guests online
Your IP: 54.161.155.142
 , 
Today: Paź 22, 2014
Kalendarz pogody PDF Drukuj Email

„W marcu jak w garncu”- to przysłowie, które charakteryzuje marcową pogodę, która może być bardzo zmienna. Ale czy na pewno? Aby to sprawdzić postanowiliśmy stworzyć kalendarz pogody w celu monitorowania zjawisk atmosferycznych. Dzięki naszym badaniom dowiemy się ile dni w tygodniu było słonecznych, ile razy padało i czy pojawił się śnieg. Kalendarz pogody to także okazja do utrwalenia nazw dni tygodni, miesięcy.