mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj56
mod_vvisit_counterWczoraj364
mod_vvisit_counterW tym tygodniu5094
mod_vvisit_counterTydzień temu2675
mod_vvisit_counterW tym miesiącu13159
mod_vvisit_counterMiesiąc temu19400
mod_vvisit_counterRazem610136

We have: 2 guests online
Your IP: 54.166.122.92
 , 
Today: Sty 25, 2015
Kalendarz pogody PDF Drukuj Email

„W marcu jak w garncu”- to przysłowie, które charakteryzuje marcową pogodę, która może być bardzo zmienna. Ale czy na pewno? Aby to sprawdzić postanowiliśmy stworzyć kalendarz pogody w celu monitorowania zjawisk atmosferycznych. Dzięki naszym badaniom dowiemy się ile dni w tygodniu było słonecznych, ile razy padało i czy pojawił się śnieg. Kalendarz pogody to także okazja do utrwalenia nazw dni tygodni, miesięcy.