mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj217
mod_vvisit_counterWczoraj422
mod_vvisit_counterW tym tygodniu217
mod_vvisit_counterTydzień temu2525
mod_vvisit_counterW tym miesiącu10926
mod_vvisit_counterMiesiąc temu14986
mod_vvisit_counterRazem574735

We have: 3 guests online
Your IP: 54.90.225.35
 , 
Today: Lis 24, 2014
Kalendarz pogody PDF Drukuj Email

„W marcu jak w garncu”- to przysłowie, które charakteryzuje marcową pogodę, która może być bardzo zmienna. Ale czy na pewno? Aby to sprawdzić postanowiliśmy stworzyć kalendarz pogody w celu monitorowania zjawisk atmosferycznych. Dzięki naszym badaniom dowiemy się ile dni w tygodniu było słonecznych, ile razy padało i czy pojawił się śnieg. Kalendarz pogody to także okazja do utrwalenia nazw dni tygodni, miesięcy.