mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterTydzień temu3233
mod_vvisit_counterMiesiąc temu15610
mod_vvisit_counterRazem949986

Your IP: 54.87.11.124
 ,
Today: Maj 02, 2016
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 20122013/gr2/palma oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Wielkanocne palmy Wiewiórek PDF Drukuj Email

Dzieci rozpoczęły już wielkie przygotowania do nadchodzących świąt wielkanocnych. Przedszkolaki z niewielką pomocą swoich pań wykonały  z bibuły kolorowe palmy wielkanocne, poznając przy tym tradycję Niedzieli Palmowej i Świąt Wielkanocnych w naszym regionie. Zrobienie palmy nie jest łatwe. Trzeba wycinać bibułę, zrobić kwiatki i przymocować je do patyczków, bo każdy chce mieć najpiękniejszą palmę. Tradycyjna palma wielkanocna i jej wykonanie to świetny sposób na wspólne zajęcia z dziećmi.

{gallery}20122013/gr2/palma{/gallery}