Mimo epidemii koronawirusa, nie zwalniamy tempa Wiki z grupy WIewiórki wykonała pracę do projektu:  Drawings on environmental pollution.

Krótkim zadaniem projektowym było wykonanie rysunku tematycznego dotyczącego zagrożeń dla współczesnego świata np. kwaśne desczze, koronawirus, anomalia pogodowe. Wiki narysowała krajobraz po burzy a dokładnie po huraganie, połamane drzewa, zerwane dachy.

eTwinning to społeczność szkół w Europie.

eTwinning oferuje platformę współpracy dla pracowników szkół (nauczycieli, dyrektorów szkół, bibliotekarzy, itp.) z jednego z krajów europejskich, które tutaj komunikują się, współpracują, realizują projekty, dzielą się i, mówiąc krótko, czują się i są częścią najbardziej ekscytującej społeczności edukacyjnej w Europie.

Nowy rok szkolny oznacza dla nas realizację nowych projektów eTweeningowych. W tym roku grupa Wiewiórki realizuje projekt  Where are we- jest to projekt międzynarodowy, który ma na celu nawiązanie współpracy z placówkami z zagranicy, ale również ma pomóc dzieciom zrozumieć czym jest Europa. zapoznać ich z flagami i połżeniem geograficznym innych krajów.

Już otrzymaliśmy pierwsze pozdrowienia od przyjaciół z Devon z Anglii

oraz wysłaliśmy kartki, podczas ywcieczki na pocztę.

Dzięki projektom eTweenigowym udało nam się poznać kraje takie jak: Włochy, Hiszpania, Francja czy Wielka Brytania. A oto kilka zdjęć z chwil kiedy otrzymaliśmy kartki od partnerów: